Süleyman Kulaber Çiftliği'ne Hoşgeldiniz!
Soru Sipariş Hattı : +90 (535) 302 92 69

Çiftliğimize Hoşgeldiniz!

Team_Member_001_SKÇatalca Gökçeali Köyü‘nde 7.000 m² alan üzerine kurulu Süleyman Kulaber Çiftliği 1975 yılından günümüze büyükbaş ve küçükbaş besicilik yapmaktadır. Ülkemiz hayvancılık sektöründe görülen daralmayı karşılamak, özellikle vacip olan kurban ibadedini layığıyla yerine getirmek adına 2003 yılından itibaren Kurban Kesim ve ilişkili hizmetleri vermeye başlamıştır. Bünyesinde 4 ayrı mandıra, 2 ayrı kesimhane, veteriner odası ile konaklama alanları bulundurmaktadır. Beş yüz büyükbaş hayvan barındırma ve günde 120 kurban kesim kapasitesiyle hizmete devam etmektedir.

Başta yerli olmak üzere ihtiyaca göre ithal sığır ve süt besiciliği, barınak seçimi, buzağıların bakım ve beslenmesi gibi konularda bilgi ve tecrübesiyle kurban, adak ve akika ibadetlerinize profesyonel bir bakış açısıyla kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla hizmet vermektedir.

Süleyman Kulaber Çiftliği halkımıza, kaliteli ve %100 helal et sözünü vermektedir.

Süleyman Kulaber, 12 yaşında hayvancılık sektörüne giren Süleyman Kulaber, 1979 yılında Çatalca‘daki çiftliğini kurmuştur. İlk yıllarda süt hayvancılığı yaptıktan sonra 2003 yılından itibaren ülkemizdeki ihtiyacı iyi analiz etmiş, besi hayvancılığı ve kurban yetiştiriciliğine başlamıştır. Yaptığı işte en iyisi olma düsturunu benimsemiştir.

Misyon

Türkiye’de besicilik sektöründe her yıl artan talepleri karşılayarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak.

Vizyon

Et ve et tüketiminde müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, %100 yerli, güvenilir ve saygın bir müessese olmak.

Ziyaretçilerimizin Paylaştıkları

Ekibimiz

Süleyman Kulaber
İşletme Sahibi

Çiftliğimizin kurucusu, besicilikten sorumlu, satış ve kesim sonrası süreçleri yönetmektedir.

Ali Kulaber
Pazarlama Sorumlusu

Çiftliğimizin pazarlama, satış, müşteri memnuniyeti dahil tüm iletişimden sorumludur.

Sadık Olcay
Çiftlik Sorumlusu

Çiftliğimizin tüm bakımdan,  büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımızdan sorumlu kişidir.

Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemize hoş geldiniz! Lütfen BAŞLA buttonuna basarak canlı desteği başlatınız.

Başla