Süleyman Kulaber Çiftliği'ne Hoşgeldiniz!
Soru Sipariş Hattı : +90 (535) 302 92 69

Kesim Hizmetimiz Hakkında

Çiftliğimiz yıl boyunca vacip olan kurban ibadetiniz, adak, akika, hayır ya da temel tüketim ihtiyacınızı karşılamak veya özel gün ve davetleriniz için hizmet vermektedir. Kesimler, işinin ehli ekibimiz tarafından İslami usullere uygun aşağıdaki tarifi verilen 6 temel aşamadan geçerek yapılmaktadır.

Sipariş

Telefonla veya çiftliğimizi şahsen ziyaret ederek amacınızı uygun siparişiniz alınır, kesim takvimi oluşturulur. Ödemeyle ilgili detaylara geçilir.

Vekalet

Sizin için en uygun zamanda telefonla veya yerinde vekaletiniz alınır. Kesim işleminden önce kesimle ilgili detaylarda mutabık kalınır. Kesim süreci başlar.

Kesim

İşin ehli kişilerce niyetinize ve usulüne uygun şekilde kesim işlemi yapılır. Kesime katılmak sizin tercihinizdir. Talep etmeniz halinde kesim sizin için görüntülenir.

Paylama

Kesimden sonra tercihiniz olan büyükbaş veya küçükbaş hayvanın paylama işlemine geçilir. Usulüne uygun paylama yapılır. Talebinize göre paylama uygulanır.

Paketleme

Kesim hangi niyetle yapılmışsa paylanan büyükbaş veya küçükbaş hayvanın özelliğine göre bozulmayacak şekilde paketlenerek size verilen numaraya göre ayrılır.

Teslimat

Sipariş sürecinde mutabık kalınan şekilde kesime giren, paylanan ve paketlenen siparişiniz elden veya talep etmeniz halinde adrese teslim edilir, süreç tamamlanır.

Kurban, Akika, Adak veya özel siparişleriniz için

0 (535) 302 92 69

Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemize hoş geldiniz! Lütfen BAŞLA buttonuna basarak canlı desteği başlatınız.

Başla